Beyaz Eşya Teknik Servis

Denizli Beyaz Eşya Servisi
Tamir Yedek Parça

Hakan Teknik Denizli beyaz eşya tamir hizmetleri ile sizinle. Önde gelen markaların özel servis hizmetlerini sunuyor, en uygun koşullarla problemlerinizi yerinde gideriyoruz. Beyaz eşya tamir hizmetlerinde konusunda uzman teknik ekibimiz sizinle.

Hakan Teknik, her marka beyaz eşya arızalarında yanınızda. İster online, ister telefonla servis talebi ileterek randevu alabilir ve arızaların giderilmesi konusunda bize ulaşabilirsiniz. Firmamız, beyaz eşya grubu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın tamiratı ve bakım servis hizmetleri vermektedir.

Teknik destek hizmeti yanında müşterilerimizin tercihine göre orijinal veya yan sanayi yedek parça desteği sunuyor, müşterilerimize en uygun koşulları sağlıyoruz. Denizli'nin tüm mahalle ve ilçelerine özel servisimiz bulunmaktadır. Tamirat hizmetinde sağlanan yedek parçalarda üretici firma garantisi sunulmakta ve montaj sonrası aynı parçalarda oluşabilecek arızalarda müşterimiz koruma altına alınmaktadır.

Hakan Teknik; Güvenilirdir; tamirat ve sonrasında erişilebilir. Problemlerin giderilmesi için çözümcüdür.

Hakan Teknik; Hızlıdır; arızanın en hızlı şekilde giderilmesi ve yedek parça tedariği konusunda gerekli hassasiyeti gösterir.

Hakan Teknik; Garantilidir; takılan yedek parçalarda üretici garantisi sunulmaktadır.

Denizli beyaz eşya servisi

HAKAN TEKNİK

İletişim

  • Yenişehir Mah.
  • Şht. Pyd. Çvş. Tuncay Özçoban Cad.
  • Merkezefendi / DENİZLİ

Bizi Takip Edin